Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabór wniosków o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aneta Maciąg | 2015-12-21 13:53:02
małe i średnie przedsiębiorstwa, nabór wniosków

Informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła III nabór wniosków w konkursie o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR. Ogłoszenie o naborze oraz dokumentacja konkursowa dostępne są na stronie https://csr.parp.gov.pl/index/index/2268. Nabór wniosków będzie trwał od 11 stycznia do 8 lutego 2016 r.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z decyzją instytucji nadzorujących realizację projektu III nabór wniosków jest skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z 5 województw, które wykazały najniższą aktywność w ramach dwóch poprzednich naborów wniosków. Są to województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie, opolskie, świętokrzyskie i łódzkie.

 

W styczniu 2016 r. w województwach objętych konkursem PARP zorganizuje spotkania informacyjne dla wnioskodawców. W każdym mieście wojewódzkim odbędą się 2 spotkania. Podczas spotkań zostanie omówiona koncepcja społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), narzędzia CSR, korzyści z wdrożenia zasad CSR w przedsiębiorstwie, przykładowe działania i projekty. Ponadto uczestnicy spotkań będą mieli możliwość zapoznania się ze szczegółowymi zasadami udziału w konkursie, w oparciu o dokumentację konkursową. Harmonogram spotkań jest dostępny na stronie https://csr.parp.gov.pl/index/more/48942.