Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Aneta Maciąg | 2016-06-21 11:36:23
targi, inwestycje, logistyka, magazyn, eksport, import

W dniach 23-24 listopada br. odbędą się Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG. Gminy i powiaty będą miały możliwość zaprezentowania swojej oferty terenów pod inwestycje magazynowe i centra logistyczne

Wydarzeniem współtowarzyszącym Targom będzie II Forum Inwestora i Eksportera. Tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie logistyka i jej wpływ na internacjonalizację przedsiębiorstw. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą podejmować tematykę zwiększenia poziomu inwestycji zagranicznych związanych z tą branżą poprzez podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej polskich regionów. Wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy - do udziału w II Forum Inwestorów i Eksporterów zostaną zaproszone delegacje zagraniczne i krajowe reprezentujące regiony, miasta, jednostki samorządu terytorialnego, inwestorzy oraz przedstawiciele krajowego i zagranicznego biznesu, m.in. Klastra Transportowo-Logistycznego w Walonii oraz przedstawiciele korporacji logistycznych z Amsterdamu, Luksemburga i Hamburga.
Pliki do pobrania

StrefaInwestora
pdf | 787.11 KB
Pobierz