Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapytanie ofertowe nr 3/COIE/2015 konferencja o tematyce proeksportowej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-08-20 12:23:53
zapytania ofertowe, coie

Szanowni Państwo, Województwo Podlaskie w związku z realizacją projektu systemowego „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów COIE” w ramach Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 zaprasza do złożenia oferty...

Szanowni Państwo,


Województwo Podlaskie w związku z realizacją projektu systemowego „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów COIE” w ramach Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 zaprasza do złożenia oferty na kompleksową organizację konferencji o tematyce proeksportowej dla przedsiębiorców z Województwa Podlaskiego.

Celem konferencji jest przekazanie przedsiębiorcom aktualnych informacji gospodarczych oraz informacji niezbędnych do planowania, organizowania i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski.

Tematyka konferencji proponowana przez Zamawiającego - branża Transport – Logistyka, z uwzględnieniem możliwości przeładunku towarów oraz przewozu towarów do dalekiej Azji za pośrednictwem PKP Cargo, a także innowacyjnych przedsiębiorstw/dostawców usług i produktów dla transportu.

Zamawiający dopuszcza zmianę tematyki spotkania po uzgodnieniu z Wykonawcą. Szczegółowy program konferencji zostanie przygotowany przez Wykonawcę w konsultacji z Zamawiającym i ostatecznie zatwierdzony przez Zamawiającego.


Termin realizacji konferencji: III kwartał 2015 roku (planowany termin –wrzesień 2015 r.).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączeniu.


Ofertę wraz z pozostałymi dokumentami określonymi w zapytaniu ofertowym nr 3/COIE/2015, Wykonawca może złożyć w jednej z wybranych form:

- osobiście lub pocztą tradycyjną, oferta w nieprzejrzystej i zamkniętej kopercie, na kopercie należy umieścić nazwę i adres zamawiającego tj. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Departament Rozwoju Regionalnego, ul. Poleska 89, 15-874 Białystok z dopiskiem „Oferta na zadanie pn: ”Kompleksowa organizacja konferencji proeksporowej dla przedsiębiorców z Województwa Podlaskiego” NIE OTWIERAĆ PRZED GODZ. 15:30 DNIA 27 sierpnia 2015 r.

- pocztą elektroniczną na adres: coie@wrotapodlasia.pl

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 sierpnia 2015r. do godz. 15:30.


Oferta cenowa powinna być sporządzona wyłącznie w języku polskim i musi obejmować całość zamówienia. Oferta otrzymana przez Zamawiającego po terminie nie zostanie uwzględniona.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących przedmiotu zamówienia proszę o kontakt:

- Joanna Skorulska joanna.skorulska@wrotapodlasia.pl tel. 85 66 54 990

- Anna Januszkiewicz anna.januszkiewicz@wrotapodlasia.pl tel. 85 66 54 495


ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA OFERT!
Pliki do pobrania

Zapytanie ofertowe nr 3/COIE/2015_konferencja proeksportowa
pdf | 2.22 MB
Pobierz
Zał 1_Formularz ofertowy
doc | 813.5 KB
Pobierz
Zał.2 Wykaz zrealizowanych zleceń
doc | 796 KB
Pobierz
Zał.3. Wykaz radców handlowych/konsulów honorowych
doc | 1.44 MB
Pobierz
Zał.4. Wykaz prelegentów
doc | 1.44 MB
Pobierz
Zał. 8. Projekt umowy
pdf | 1.3 MB
Pobierz